„MTT Santera“ dalyvaus parodoje „Sprendimų ratas 2012“

 

„MTT Santera“ dalyvaus spalio 4-6 dienomis vyksiančioje miško, medžioklės ir aplinkos parodoje „Sprendimų ratas 2012“. Parodos tematika: miškų ūkis, medienos perdirbimas, medžioklė,  komunalinis ūkis, alternatyvūs energijos šaltiniai, fermų įranga, aplinkos tvarkymas, kaimo verslai, miškų ir žemės ūkio mokslas ir konsultavimas, teminiai leidiniai.

Paroda vyks Aleksandro Stulginskio universitete, jos metu, taip pat vyks Tarptautinė medžioklės ir žūklės trofėjų paroda, LR prezidento taurės žirgų konkūras, 14 – asis Europos Tauriųjų elnių kvieslių čempionatas.

„MTT Santera“ parodoje pristatys profesionalią malkų skaldyklę iš Suomijos „Palax“,  kaltinius rankų darbo įrankius „Krumpholz“, skirtus miškui, sodui ir statyboms, olandų kompanijos “Logitec Plus“  durpių dozavimo ir maišymo įrenginį „The Big-Bale Dosage Bunker DB40“, vokišką reversinę lysvės formavimo freza FG25-135. Taip pat parodos lankytojai bus supažindinti su kieto kuro ir granuliniais katilais „Sokol“, kurie atitinka aukščiausią klientų reikalaujamą kainos ir kokybės santykį.

Iki pasimatymo parodoje „Sprendimų ratas“!
Papildyta
2012-10-04 Aleksandro Stulginskio universitete prasidëjo 5-oji miško, medžioklės ir aplinkos paroda - „Sprendimų ratas 2012". Šiųmetės parodos šūkis - „Miškai - Lietuvos turtas". Šiø metų parodos tematika: miškų ūkis, medienos perdirbimas, medžioklė, komunalinis ūkis, alternatyvūs energijos šaltiniai, fermų įranga, aplinkos tvarkymas, kaimo verslai, miškų ir žemės ūkio mokslas ir konsultavimas, teminiai leidiniai. „MTT Santeros“ stende buvo pristatoma įvairi technika, skirta ne tik miškininkams, bet ir eiliniams parodos lankytojams. Atstovai pristatė įspūdingai atrodantį durpių dozavimo ir maišymo įrenginį „The big - bale dosage bunker DB40“. Daugiausiai dëmesio sulaukė demonstruota profesionali malkų skaldyklė „Palax Power 70 S“. Jos darbą ir techninius parametrus komentavo atstovas Baltijos šalims Tauno Sillaste. Lysvės formavimo frezą „Droeppelman FG 25-135“ apžiūrinėjo parodos lankytojai, kurių darbas susijęs su medelių sodinimu. Ne tik miške dirbantys, bet ir savo sodus prižiūrintys žmonės turėjo galimybę patys išbandyti vokiškus rankų darbo kaltinius įrankius „Krumpholz“. Nuosavus namus turintys ir šildymu besirūpinantys parodos lankytojai galėjo ne tik apžiūrėti granulinius bei kieto kuro katilus „Sokol“, bet ir gauti daug naudingos informacijos apie šildymo sistemas. Taip pat „MTT Santera“ pristatė naujieną Lietuvoje – aukštos kokybės prancūziškus medžio ženklinimo dažus „Ampere“. Nors oras buvo ne pats tinkamiausias pasivaikščiojimams gamtoje, tačiau turėję tikslą – sužinoti naujienas, pamatyti miškų techniką, parodos lankytojai liko patenkinti.