"Baltijos miškai 2012"

Paskutinįjį pavasario savaitgalį „MTT Santera“ dalyvavo pirmojoje tarptautinėje miškininkystės parodoje „Baltijos miškai 2012“. Paroda prasidėjo iškilmingu atidarymu ir ūkio ministro K. Starkevičiaus, Ukmerges mero A. Kopusto bei Ukmergės urėdo V. Kraujalio sveikinamuoju žodžiu.

Parodos atidarymo metu, Ukmergės merui buvo perduotos trys ažuolinės skulptūros - „Gerumas“, „Dama“ ir „Ne vien duona gyvas“, sukurtos vieno iš parodos akcentų, medžio skulptorių plenero metu. Parodoje dalyvavo daugiau nei 40 dalyvių, kurie pristatė traktorius, medvežes, medkirtes, medelyne naudojama irangą, miško valymo bei medienos smulkinimo mašinas, medienos rastų krautuvus, benzininius pjūklus.

„MTT Santera“ pristatė „Stihl“ technikos asortimentą, taip pat atvežė ir olandų gamintojo „Shrauwen“ sodmenų iškasimo plūgą. Išskirtinai daug demesio sulaukė parodoje pristatyti vokiški kaltiniai rankų darbo įrankiai „Krumpholz“ - kirviai, kastuvai, kirtikliai ir kiti profesionaliam darbui skirti įrankiai. Visi norintys galėjo išbandyti savo jėgas ir kirviu aštrumą, kapodami malkas prie „MTT Santera“ stendo. Vadybininkai ir vadovai pasakojo besidomintiems apie pristatomą techniką bei įrankius, klausėsi klientų nuomonių bei poreikių. Nors tokio pobūdžio po atviru dangumi paroda buvo organizuojama pirmą kartą, dalyviai ir lankytojai liko patenkinti, gavę puikią galimybę susitikti, susipažinti ir galbūt susitarti dėl tolimesnio bendradarbiavimo.